Site Logo

KMS YENİ SEZONA START VERDİ

Yeni sezona iç ve dış transferle başlayan temsilcimiz Kahramanmaraşspor, Salı günü akşam saatlerinde de ilk antrenmanını yaparak top başı yaptı.

2018-2019 futbol sezonuna şampiyonluk parolası ile hazırlanan Spor Toto 2. Lig Beyaz grup temsilcisi Kahramanmaraşspor, Salı günü akşam saatlerinde Hanefi Mahçiçek Stadında sezonun ilk antrenmanını yaparak sezonu açtı. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor, yeni sezon hazırlıklarına başlamak için kendi tesislerinde toplandı. Kahramanmaraşspor ilk antrenmanını Mehmet Erdal Alparslan yönetiminde Hanefi Mahçiçek stadında gerçekleştirdi. Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ında katıldığı Yeni sezon çalışmaları öncesinde ilk antrenman öncesi kurban kesildi ve dua edildi. İlk bölümünde düz koşu yapan ekibimiz rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Yaklaşık 5 gün kendi tesislerinde çalışacak olan Kahramanmaraşspor teknik ekibin belirleyeceği yerde kamp yapacak.

 

TEKNİK PATRONDAN İLK TOPLANTI

Önceki gün kulüp binasında toplanan kırmızı-beyazlı futbolcular ertesi günde Hanefi Mahçiçek Stadyumu’nda yaptığı ilk idmanla yeni sezon hazırlıklarına tamamen başlamış oldu. Şuana kadar transfer edilen yeni transferler ile birlikte sözleşmesi uzatılan oyuncuların katıldığı ve eksiksiz bir şekilde ilk idmana çıkan kırmızı-beyazlı aslanlarda sorun yaşayan ve alacakları TFF’ye başvuran Mesut Balkan, Bilal Hallaçlar, Evren Kilerci, Eser Akbaş ve Ramazan Kahya şehre geldi ancak antrenmana katılmalarına izin verilmedi, bu oyunculara kulüp bulması için 14 gün süre verildi. Çalışmalara Kahramanmaraşspor’da forma giyen Kahramanmaraşlı genç oyuncular, İbrahim Koca, Fevzi Sığındım, Mehmet Ali Zıba, İsa Baltacı ve sözleşmesi biten Semih Kazancı’da katıldı. Teknik Patron Mehmet Erdal Alparslan oyuncuları ile kısa bir toplantı yaparak, yeni sezonun açılışı ve oyuncuların fiziki durumları konusunda bir konuşma yaptı.

 

GENÇ YETENEKLER KAMPA DAVET EDİLDİ

Sezonun başlamasına kısa süre kalırken ilk etap kampına Kahramanmaraşlı Genç yıldız adaylarından sporcular davet edildi. 10 Temmuz Salı günü akşam saatlerinde Hanefi Mahçiçek Stadında sezonun ilk antrenmanını yaparak sezonu açan Kahramanmaraşspor’a Erdağ İnşaat Dumlupınarspor’dan Aziz Alacacı, 1920 Maraşspor’dan Şamil Bolat, Andırın Yeşildağspor’dan Buğra Gökşen ve Maraşspor’dan Berke Tambay katıldı. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor, Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ında katıldığı Yeni sezon çalışmaları öncesinde ilk antrenman öncesi genç sporcularla yakından ilgilendi. İlk bölümünde düz koşu yapan ekibimiz rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Yaklaşık 5 gün kendi tesislerinde çalışacak olan Kahramanmaraşspor teknik ekibin belirleyeceği yerde kamp yapacak.