Site Logo

MENDERES ÖNKUZU KMS'DEN AYRILDI

Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor da ilk imzayı atan Mehmet Mendes Önkuzu Kahramanmaraşspor ile ilişkisini kesti.

Geçtiğimiz sezon ligde kalmayı kıl payı kurtaran ve takımda forma giyen 17 futbolcunun sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte Akdeniz Aslan’ının ilk transferini iç transferde golcü futbolcu Menderes Önkuzu gerçekleştirmişti. 2016-2017 futbol sezonu transfer döneminin başlaması ile birlikte Kahramanmaraşspor, ilk olarak mevcut futbolcularla anlaşmaya başlamıştı. Bu kapsamda Kahramanmaraşspor iç transferde takımda geçen sezon forma giyen golcü futbolcu Mehmet Menderes Önkuzu ile anlaşma sağlayarak çalışmalara başlamıştı. Kahramanmaraşspor tecrübeli futbolcu Mehmet Menderes Önkuzu ile 1 yıllık anlaşma iptal edilerek Kahramanmaraşspor’dan ayrıldı. Geçen sezon Kahramanmaraşspor ‘un 10 golle en golcü oyuncu olan Mehmet Menderes ÖnkuzuKahramanmaraşspor tesislerinde kendisini bir yıl daha Kahramanmaraşspor ‘a bağlayan ÖnkuzuKahramanmaraşspor’dan ayrıldı. Mehmet Menderes Önkuzu’nGümüşhanespor ile anlaştığı öne sürülürken Önkuzunun neden Kahramanmaraşspor’dan ayrıldığı merak konusu oldu.

 ASLANIN TEK ENGELİ TRANSFER YASAĞI

Son iki sezon desteksiz bir şekilde ciddi bir mücadele veren ve son haftalara kadar ligde kalma yarışı içerinde yer alan kırmızı-beyazlılar da 2016-2017 sezonu planlamalarının başlamasının yanı sıra öndeki tek engel ise transfer yasağı olarak görülüyor. Yeni sezonda Kahramanmaraşspor’un hedefleri ve yapılanması ile ilgili çalışmaların daha da hızlanacağı düşünülüyor.

 (İLKER YİYEN)