Site Logo

HAYAL KAHVESİNDEN TARAFTARA FORMA

Kahramanmaraşspor aşığı genç iş adamı Ahmet Belli, kurucusu olduğu şirketleri adına 500 lisanslı taraftar forması yaptırdı ve taraftarlara dağıttı.

Alpedo Kahramanmaraşspor’un zorlu maçı öncesi Kahramanmaraşspor’un markası olan Leo’dan lisanslı 500 taraftar forması yaptıran Ahmet Belli, 500 formayı maç öncesi taraftarlara dağıttırdı. Kurucusu olduğu Hilton Kahramanmaraş Oteli ve Hayal Kahvesi Kahramanmaraş logolarıyla Kahramanmaraşspor kulübüne yaptırtılan ve maddi geliri de kulübe kalan lisanslı formalar taraftarlara hediye edildi.

 

Genç iş adamı Ahmet Belli, Kahramanmaraşspor’u çok seviyoruz. Kahramanmaraş’ı çok seviyoruz. Sosyal sorumluluğumuzun farkındayız ve her zaman şehrimizin takımını destekliyoruz. Maddi geliri kulübümüze Leo markalı yaptırdığımız formalarımızı Kahramanmaraşspor taraftarlarına hediye ettik. Cefakar taraftarımız şehirleri için takımlarına olan aşklarıyla her zaman destek oluyorlar. Biz de sosyal sorumluluk bilinci ile bir çok alanda şehrimizin faydasını menfaatini gözeterek bu tür girişimler yapıyoruz. Uğurlu geldi ve forma dağıttığımız gün çok özel bir galibiyet aldık. Fatih Mehmet Ceyhan bey nezdinde bütün camiayı kutluyorum. Bu sene ligi iyi bir yerde bitirip gelecek sezon şampiyonluğun en büyük adayı olacağımıza inanıyorum. Takımımıza yürekten başarılar diliyorum”dedi.