Site Logo

TARAFTARLARDAN ERKOÇ'A TEŞEKKÜR

Hafta sonu deplasmanda oynanan Bugsaşspor – Kahramanmaraşspor maçına büyük bir çıkarma yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik, deplasmana verdiği katkılardan dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür etti.

Düşme hattında yer alan ve ligde kalmak için canla başla mücadele eden Kahramanmaraşspor’u yalnız hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftar, zorlu Bugsaşspor maçında da takımın yanında 12. adam olarak yerini aldı. Takımı doksan dakika boyunca aralıksız destekleyen taraftarın deplasman giderlerini karşılayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür geldi. Kahramanmaraş’ın tek ve resmi taraftar derneği olan Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Yöneticisi Dursun Özçelik Yaptığı açıklamada biz hiçbir zaman takımımızı, başkanımızda bizi yalnız bırakmadı dedi. Taraftarın dışında Kahramanmaraşspor’a yaptığı şahsi yardımlar için de ayrıca teşekkürlerini ifade eden Özçelik, “ Biz Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği olarak her zaman takımlarımızın yanında olduk. Gerek Kahramanamraşspor gerekse Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor olsun biz taraftarlar olarak her zaman iyi gün kötü gün demeden tribünde yerimizi aldık. Hepimizin bildiği gibi Kahramanmaraşspor’umuz kötü günler geçiriyor. Ligin bitmesine sayılı günler kaldı ve bizim almamız gerek çok önemli puanlar var. Biz taraftarlar olarak Kahramanmaraşspor’u deplasmanda desteklemek istedik. Tabi bu desteğimiz için kalabalık olmamız gerekiyordu ve bu kalabalığında maddi bir külfeti oldu. Bu yüzden biz taraftarlar olarak Büyükşehir Belediye Başkanımızla bir görüşme gerçekleştirdik ve bu görüşme sonucunda Başkanımız bize her türlü desteği vereceğini söyledi ve öyle de yaptı” ifadelerini kullandı.

‘YAKITTAN YİYECEĞE KADAR HER TÜRLÜ YARDIMI ALDIK’

İstediğimiz her konuda elinden gelen her şeyi başkanımız bizden esirgemedi diyen Özçelik sözlerine şu şekilde devam etti: “Gerek araç konusunda gerek araçlara konulacak yakıt konusunda gerekse de deplasmana giden taraftarın yiyecek giderlerine kadar her şeyi Belediye Başkanımız karşıladı. Biz Kahramanmaraş’a gönül vermiş taraftarlar olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Kendisi göreve geldiği günden bu yana gerek profesyonel spora gerekse de amatör spora katkılarını hiçbir zaman esirgemediler. Daha geçen haftalarda gerçekleştirdikleri sponsorluk anlaşmasıyla Kahramanmaraşspor’umuz forma reklamı aldı. Bunun yanında Bandırmaspor maçı öncesi oluşturulan prim havuzuna da şahsi olarak maddi destekte bulundular. Biz taraftarlar olarak spora yapılan bu katkıların farkındayız. Takımlarımızın olduğu kadar Belediyemizin de yanındayız ve her zaman da yanlarında olmaya devam edeceğiz”