Site Logo

BÜYÜKŞEHİR’DEN TARAFTARA DEV HİZMET!

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği 4000 Adet 2015 Yılı Takvimi bastırarak Taraftarına hediye etti.

Kahramanmaraşspor’un ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un stadyumdaki 12. Adamı Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Dev bir hizmetle taraftarın gönlünde taht kurdu.

Kahramanmaraşspor’u ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’u ayrıt etmeden eşit şekilde destekleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Takvim üzerinde de ayrım yapmadı ve taraftarına 2 takımın galibiyet sevinci ve Voleybol takımında galibiyet sevincini anlatan 2015 yılı takvimi hediye etti.

Üzerinde Mado, Akarca Tekstil, Woswogen, Arıkan Mensucat gibi bir çok ünlü firmanın yer aldığı takvimde şekil, şemal ve renkler 2 takımın sevinç tablosu ile taraftarın gözlerini takvimden alıkoyamamasını sağladı.

ÇOK KONUŞULACAĞA BENZİYOR

Yaptığı Aktivitelerle Kahramanmaraş Spor Kamuoyuna hitap eden Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftaraları Derneğinin 2015 Yılı Takvimi Kahramanmaraş’ta çok konuşulacağa benziyor. 50x70Cm olarak4000 Takvim bastıran ve üzerinde Kırmızı- Beyaz, Mavi renkler ile Kahramanmaraşspor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un Logo, Galibiyet sevinç tablosu ve Dev bayrakla güzel görüntü sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Takvimi Kıskananları çatlatacağa benziyor.

İKİNCİ DEFA BU ŞEKİLDE BİR ÜRÜN TARAFTARA HEDİYE EDİLDİ

Daha önce Kahramanmaraşspor’a Takvim, Kahramanmaraşspor’a ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’a Poster gibi ürünlerin yer aldığı Spor kamuoyunda geçen sezon bir ilki Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneği gerçekleştirmişti ve taraftarın gönlünde yeniden taht kurmuştu Yeni yılada eşit mesafede ayrım yapmadan bir ürün çıkarak ve 2 takıma da birlik beraberlik içerisinde eşit şekilde yaklaşan Yöneticiliğini Başkan Amigo Dursun Özçelik’in yaptığı Yönetiminde ise İş Adamı Mehmet Önal, Mahmut imer, Emrullah Cezmi Gonca, Ömer Gürlek, Amigo Soner Deşir, Gazeteci İlker Yiyen’in bulunduğu Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği 2 Takımın sevinci ile birlikte Renklere aşık olan taraftarlara iş yerlerinin ve evlerin duvar köşelerine asacağı ve her bakışta hayran kalacağı bir takvim armağan ediyor.

TAKVİMDE DE AYRIM YOK

Kurulduğu günden bu yana Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’a birlik beraberlik içerisinde ayrım yapmadan yaklaşan Büyükşehir Spor taraftarları Derneği Takvim üzerinde de ayrım yapmayarak iki takımında 11’lerinden oluşan kadro ile takvime güzel bir görüntü verdi. Takvimde Kahramanmaraş’ın 2 Profesyonel takımına da sahip çıkılması gerektiğini ve ne olursa olsun bu iki takımda Kahramanmaraş’ın takımı olduğunu anımsatan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği İç ve Dış sahada Tribünlerde güzel görüntülere sahne olan TV’lerin ise Hayranlıkla anlattığı Üzerinde “UĞRUNUZA ÖLMEMİZ GEREKİRSE BİZ ÖLMEYE HAZIRIZ” yazısı herkesi hayran Bırakan 500 metrelik bayrak’ın 2 takım üzerinden dalgalandırılmış görüntüsü takvime ayrıcalık katmış ve yazıda olduğu gibi 2 takımı da sahiplenmenin Kahramanmaraş’ın büyük değerleri olduğunu anımsatmışlar.

TARAFTARA ÜCRETSİZ DAĞITILIYOR

Kahramanmaraş büyükşehir Spor Taraftarları Derneğinin 50x70 cm olarak 4000 Adet bastırdığı 2015 Yılı takvimi Kahramanmaraşlı spor severlere ücretsiz olarak dağıtılacak. Ankara Matbacılık tarafından basımı gerçekleştirilen ve Harika bir görüntüye sahip olan 2015 Kahramanmaraş Büükşehir Spor Tararftarları Derneği Takvimi önümüzdeki günlerde şehir merkezinde bulunana iş yerlerine ve Kahramanmaraş Taraftarına ücretsiz dağıtılacak. Ayrım yapmayan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği dağıtımda da ayrım yapmayarak Kahramanmaraş’ın her bölgesine takvimi ulaştıracak.  

 

HABER: İLKER YİYEN