Site Logo

“BU ZORLU KARŞILAŞMADA TAKIMIMIZIN YANINDA OLALIM”

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Kahramanmaraşlı taraftarlara seslenerek Kahramanmaraş’ın 3. Ligdeki temsilcisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’u yalnız bırakmayalım, hep birlikte başaralım” dedi.

Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Ligin 24. haftasında Adıyamanspor ile karşı karşıya geliyor.

Pazar günü 12 Şubat Stadyumunda saat 13.30da başlayacak olan müsabakada Kahramanmaraş’ın takımlarına eşit şekilde ayrım yapmadan yaklaşım sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği 12. Adam olarak mavi-beyazlı takıma destek verecekler.

“HEP BİRLİKTE BAŞARALIM”

Kahramanmaraşlı Spor severlere seslenen Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik, Hafta sonu Kahramanmaraş’ımızın 3. Ligdeki temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor kendi sahasında Adıyamanspor ile zorlu bir müsabakaya çıkacak. Ço zor bir maç bizim bu maçta taraftar olarak takımımıza sahip çıkmamız gerek. Kahramanmaraşspor’umuz bu hafta BAY olarak haftayı kapatacak. PTT 1.Ligde maçımız yok yani. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’umzun ise maçı kendi evinde. Belediyespor’umuz geçen sezon kıl payı kaçırdığı şampiyonluğun peşinde. İddialı bir takım. İddiasını sürdürmek için mu maçı kayıpsız geçmek zorunda bu maçta takımımıza tam destek vermeliyiz. Bu başarıya bizde taraftar olarak ortak olmalıyız ve hep birlikte başarmalıyız” dedi.    

“AYRIMCI OLMAYALIM, KAYNAŞTIRICI OLALIM”

Kahramanmaraş’ta spor severlerin şehrin Profesyonel takımları arasında ayrım yaptığına dikkat çeken Başkan Özçelik, Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği olarak bizde ayrım gayrım olmadan profesyonel takımımız başta olmak üzere Kahramanmaraş’taki Spor faaliyetlerini desteklemek üzere hep birlikte isim, cisim ayrımı yapmadan yanlarında olacağız. Biz stadyumlarda ve sporun olduğu, konuşulduğu her ortamda varlığımızı hissettireceğiz ki Kahramanmaraş yeni bir oluşum görsün ve o oluşumun farkına varsın. Kahramanmaraşspor’umuz Ligden düştü diye takımımızı çöpe atacak değiliz. O takım şirket malı olsa da şehrimizin ismini taşıyor. Oda bizim etimizden tırnağımızdan bir parça. Onu dışlamamız doğru olmaz ” dedi.

“DEPLASMANLARDA DA TAKIMLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Gittiğimiz deplasmanlarda Taraftarlar olarak Şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz diyen Başkan Özçelik, “Biz Büyükşehir Spor taraftarları olarak kendi kabuğumuzu Deplasmanlara gittiğimizde Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil etmektir. Ben bu durumları yıllar önce yaşadım ve yeniden yaşamaya hazırım. Kurmuş olduğumuz ve Kahramanmaraş’ın spor kulüplerini iç ve dış saha maçlarında desteklemek için taraftarları bir çatı altında toplamak üzere 2 takımımıza aynı yaklaşımla destek vermek üzere birlik beraberlik içerisinde bu işi anlımızın akı ile başaracağız. Üyeler arasında birlik ve beraberliği, sosyal dayanışmayı temin etmek amacı ile faaliyete geçirdiğimiz Derneğimizde bizim prosedürlerimize uyabilecek kişilikli, kimlikli kişilerle bu yolda ilerleyeceğiz. Spor İnsanların Sağlık açısından çok önemli bir unsur olmuştur. Bizde insanlarımıza sporu sevdirmeliyiz ve sporu aşılamalıyız. Bunun için bu taraftar Derneğini faaliyete geçirdik ve birlik içerisinde hareket etmek için buradayız” ifadelerini kullandı.