Site Logo

Orhan Şerİt:''Oyuna Motİve OlamadIk''

Karşılaşma sonrası basın toplantısında maçı değerlendiren Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Orhan Şerit, "Burada alabileceğimiz iki puan veya üç puan bizim umutlanmamız için iyi bir fırsat olacaktı. Ancak bunu sağlayamadık. Rakibimiz bizden çok daha üstün bir oyun ortaya koydu. Oyuna iyi motive olamamamız rakibimizin orta sahada çok fazla pozisyon üretmesine sebep oldu. Orta sahada buldukları pozisyonlar kalemizde tehlikeler oluşturdu. Ancak kalecimiz bu gün çok iyi bir oyun ortaya koydu. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Biz de her oyunda daha heyecanlı diri bir oyun ortaya koyma arzusundayız. Ancak bu gün buna muaffak olamadık" dedi.

Şerit'in ardından konuşan Onur Türk, "Pek fazla söylenecek bir şey yok. Buraya mücadele etmeye geldik. Ligden düşsek bile düşmeyi kabullenmeyeceğimizi sonuna kadar götüreceğimiz bir mücadele gerçekleştireceğiz. Manisaspor bizden üstündü. Yalan söylemeye gerek yok. Daha iyi hazırlanmışlar. Sahaya daha iyi çıktılar. Düşsek bile mücadele ederek düştük dedirteceğiz" şeklinde konuştu.

Kahramanmaraşsporlu oyuncu Niyazi Erdem ise, maç sonu yaptığı açıklamasında, "Zor günler geçiriyoruz. Bunu haketmiyorduk. Allah izin verirse diğer maçlara çok iyi hazırlanıp iki haftaki Orduspor maçındaki mücadelemizi gösterip aynı şekilde futbolu tekrar yansıtmak istiyoruz. Puan olarak sıkıntılarımızı biliyoruz. Futbol olarak bir şeyler göstermeyi düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Dede Çelik ise, galibiyet parolasıyla çıktıkları maçtan 2-0 mağlup ayrıldıklarını dile getirerek, "Üzgünüz. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Bu ligi Fair-play çerçevesinde bitirmek istiyoruz. Matematiksel olarak hiçbir şeyin belli olmadığı ligde elimizden gelenin en iyisini yaparak ligi tamamlayacağız" diye konuştu.