Site Logo

BüyükŞehİr Taraftarlar DerneĞİ Mersİn'de Moral DepoladI

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneğinin üyeleri ile Kaynaşması ve Birlik Beraberliğin pekişmesi için Mersin’de Moral Depoladı.

Kahramanmaraş’ta bir grup sporsever bir araya gelerek Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği 3 Otobüs taraftarla birlikte Ramazan ayı öncesi Mersin’e giderek stres atarak 1 günlük tatil yaptılar.

2012 yılı Kasım ayı içerisinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana spor kamuoyuna hareketlilik kazandıran Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği üyeleri ile gezi programı düzenledi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği yönetim kurulunun her toplantısında takım ile taraftarın bir çatı altında birlik beraberlik içerisinde olması için bir takım çalışmalar yapılacağı ön vurgulanırken bu serzenişlerin lafta kalmaması için birlik beraberlik içerisinde hareket ederek üyeleri ile birlikte Ramazan ayı öncesinde gezi programı etkinliklerine dahil etti.

Üyelerin birbirleri ile kaynaşması için sağlanan gezi programında Deniz sefası, şehir gezisi, futbol oynama gibi etkinliklerde yer aldı. Mersin Susanoğlu Bölgesindeki Plajda Taraftarlar gönüllerince eğlendiler. 1 Günlük tatille günlerini gün eden Taraftarlar Memnuniyetleri gözlerinden okunuyordu.

MİNİKLER DENİZE BAYILDI

Kahramanmaraş Büyük Şehir Taraftarları Derneğinin Mersin SusanoğluOrganizasyonunda Dernek üyelerinin Çocukları da Kaynaşma ortamında yer alarak Denizin tadını çıkarttılar.

3 Minibüs gidilen Mersin Susanoğlu mevki Deniz Plajında Renkli görüntülere sahne olan Organizasyonda Minikler eğlencenin neşe kaynağı oldular. 1 Günlük Deniz keyfinde denizi hiç terk etmeyen minik taraftarlar Deniz sefasını program sonuna kadar çıkararak Deniz ferahlığına bayıldılar.   

ÜYELER ORGANİZASYONDAN MEMNUN

3 minibüsle ferah seyahat ortamında Kahramanmaraş Büyükşehir spor Taraftarları ortamına katılan Dernek üyeleri Organizasyonun hazırlanışından ve organizasyonun titizliğinden ve farklı kişilerle kaynaşmaktan memnuniyetini dile getirerek “Deniz’in Fazla tuzlu olmasına rağmen, çok harikaydı. Bu organizasyon Ramazan önceside yapılması da çok iyi düşünülmüş ve iş stresinden uzak kalmamıza yardımcı oldu. Organizasyon A’dan Z’ye harikaydı” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.  

ÜYELERDEN DERNEK YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Organizasyonda emeği gecen Başkan Dursun Özçelik olmak üzere Dernek Yönetimine ve Gidiş gelişte, ihtiyaç masraflarında maddi manevi destek veren herkese Teşekkür eden Dernek üyeleri, “Herkesten Allah Razı olsun. Onlar sayesinde 1 günlük tatil yapmanın yanı sıra birçok insanla tanışma, kaynaşma sağladık. Bizler Bu takım uğruna birçok deplasmanlara gittik ama Büyükşehir gibi tam teşkilat ve düzenli bir sistemde hiçbir araya gelmedik. Bu dernek çok farklı, bu tür organizasyonlar bizler moral verir. İş stresinden uzak tutar ve kaynaşmayı, birlik beraberliği sağlamayı teşvik eder. Buradan Bütün Dernek yetkililerini ve sponsorlara çok çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar. 

“ÜYELER BİRBİRLERİ İLE KAYNAŞTI”

Organizasyon Düzenleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik, Derneğin Yıl içerisindeki Organizasyonlardan bir tanesi olduğunu bu gibi organizasyonların devam edeceğini ifade etti.

Özçelik, Dernek üyelerinin kaynaşması üzerine yaptığı organizasyon hakkında Şunları söyledi; “Derneğimizin Düzenlemiş olduğu Mersin Gezisi Organizasyonu Dernek üyelerinin birbirlerini tanıma, kaynaşma ve sahip çıkma duygusunu ön plana çıkarması üzerine düzenlediğimiz organizasyon çok güzel bir ortamda geçti. Ramazan ayı öncesi 1 günlük Mersin Susanoğlu Deniz sefası Üyelerin kaynaşması birbirleri ile tanışmasına vesile oldu. Mersin ilinde birlik beraberlik içerisinde hareket edilmesi beni ve dernek yönetimimi memnun etti. Bu gibi Organizasyonlarımızı Ramazan Bayramından sonra devam ettirmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“BİRLİK BERABERLİĞİ MARATON’A YANSITACAĞIZ”

Susanoğlu gezisinin muhteşem geçtiğini ifade eden Dernek Kurucu Üyelerinden Maraton Tribünü Lideri Soner Deşir, Ramazan ayı öncesi düzenlemiş olduğumuz Mersin Organizasyonu Muhteşem bir kalabalık ile gerçekleşti. Dernek üyelerimizin birbirleri ile kaynaşması bizi olumlu bir bakış açısına sevk etti. Üyelerimiz hem suyun tadını hem de sohbet ortamlarındaki kaynaşmaları ile arkadaşlık, birlik beraberlik bağlarını sağlamlaştırdı. Derneğimiz bu tür ortamlarla farklılık yaratacak ve Bu tür ortamların sayesinde Matrraton Türibününden Bütün taraftarlarına Bayrak olayı gibi göstereceğiz. İnanıyorum ki Büyükşehir bütün tribünleri şaşırtacak ve şowları ile kendini alkışa tutturacaktır” dedi.  

“BİZDE AYRI GAYRI YOK”

1 Günlük kaynaşma gezisi hakkında açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği Basın Sözcüsü İlker Yiyen, “ Biz Büyükşehir Spor Taraftarları olarak ilkemizden ödün vermeden birlik, beraberlik içerisinde hareket etmeye çalışan ve arma ve forma uğruna çıktığımız bu yolda şartlar ne olursa olsun takımımız bırakmamaya çalışan Kahramanmaraş Sevdalılarıyız. Bizim sevdamız büyüktür. Takım ayrımı yapmadan Derneğimizde arkadaşlarımız her zaman ne yapabiliriz konusu üzerinde çalışıyor. Bir şeyler üretmek için uğraşıyor. Biz spor kulüplerimizi iç ve dış saha maçlarında desteklemek için taraftarları bir çatı altında toplamak amacı ile bir çatı altına geldik. Üyeler arasında birlik ve beraberliği, sosyal dayanışmayı temin etmek için buradayız. Biz dernek üyelerimizle birlikte yolumuza büyüyerek emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Pazar günü Mersin Organizasyonu düzenledik ve güzel bir ortamla unutulmaz bir gün yaşadık. Gelen ve gelmeyenden Allah razı olsun. Mersin ilinde Ramazan ayı öncesi stres atmak ve farklı bir ilde farklı bir hava yaşamak için 1 günlükte olsa tatil yaptık. Birlik ve beraberlik içinde hareket ettik ve hareket etmeye de devam edeceğiz. Bizde ayrı gayrı yok. Bu ilkeyi kendimize prensip edindik” ifadelerini kullandı.