Site Logo

BüyükŞehİr Taraftarlar DerneĞİnden Mersİn ÇIkartmasI

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneğinin üyeleri ile Kaynaşması ve Birlik Beraberliğin pekişmesi için Mersin iline gidiyor.

Kahramanmaraş’ta bir grup sporsever bir araya gelerek Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği 3 Otobüs taraftarla birlikte Ramazan ayı öncesi Mersin’e giderek stres atacaklar.

2012 yılı Kasım ayı içerisinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana spor kamuoyuna hareketlilik kazandıran Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği üyeleri ile gezi programı düzenliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği yönetim kurulunun her toplantısında takım ile taraftarın bir çatı altında birlik beraberlik içerisinde olması için bir takım çalışmalar yapılacağı  vurgulanırken bu serzenişlerin lafta kalmaması için birlik beraberlik içerisinde hareket ederek üyeleri ile birlikte Ramazan ayı öncesinde gezi programı etkinliklerine dahil etti.

Üyelerin birbirleri ile kaynaşması için sağlanan gezi programında Deniz sefası, şehir gezisi, futbol oynama gibi etkinliklerde yer alacağı öğrenildi.

“BU ORGANİZASYON KAYNAŞMAK İÇİN DÜZENLENDİ”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor taraftarları Derneği Basın Sözcüsü İlker Yiyen, “ Biz arma ve forma uğruna çıktığımız bu yolda şartlar ne olursa olsun takımımız bırakmamaya Dernek olarak söz verdik. Bizim sevdamız büyüktür. Kırmızı- Beyaz, Mavi- Beyaz bizim için her şey demektir. Takım ayrımı yapmadan bütün maçlarda Uğrunda ölmemiz gerekirse biz ölmeye hazırız yazılı dev bayrağımızı bütün maçlarda açarak takımımıza moral veriyoruz. Tüm Türkiye de Bayrağımızın büyüklüğünü ve üzerindeki yazıya hayran kalıyor. Biz ayrım yapmamak için çalışıyor ve takımlarımızı destek veriyoruz. Derneğimizde arkadaşlarımız her zaman ne yapabiliriz konusu üzerinde çalışıyor. Bir şeyler üretmek için uğraşıyor. Biz spor kulüplerimizi iç ve dış saha maçlarında desteklemek için taraftarları bir çatı altında toplamak amacı ile bir çatı altına geldik. Üyeler arasında birlik ve beraberliği, sosyal dayanışmayı temin etmek için buradayız. Biz dernek üyelerimizle birlikte yolumuza büyüyerek emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Pazar günü ise büyük bir organizasyon ile Mersin’e gideceğiz. Cumartesi günü gece gideceğimiz bu gezi için bütün taraftarlarımızı bilgilendirdik ve gelmek isteyenleri zorlamadan gezi programımıza dahil ettik. İşi olanları ise bir sonraki programımızda yer alacaklar. Gelen ve gelmeyenden Allah razı olsun. Mersin ilinde Ramazan ayı öncesi stres atmak ve farklı bir ilde farklı bir hava yaşamak için 1 günlükte olsa tatil yapmak için birlik ve beraberlik içinde etkinliğimizi gerçekleştirip şehrimize geri dönüş yapacağız” ifadelerini kullandı.