Site Logo

Ufuk Bİlgetekİn:'' Sözümüzde DuracaĞIz''

Kahramanmaraşspor As Başkanı Ufuk Bilgetekin, 11 Mayıs’ta 3 sezonda 1. Lig sözü vermiştik. İnşallah daha erken çıkacağız”dedi.

Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor As Başkanı Ufuk Bilgetekin,  11 Mayıs kongresinde kulübü devir aldığımız gün bir söz vermiştik. 3 yıl içinde Kahramanmaraşspor’umuzu PTT 1. Lige çıkaracağımıza söz vermiştik. Biz bu sözü vereli 2 yıl olacak. Ve inşallah sözümüzü verdiğimiz zamandan daha da erken tutacağız. Büyük Kahramanmaraş halkı ve büyük Kahramanmaraşspor camiasıyla birlikte çıktığımız bu zorlu yolda. Basamakları birer birer çıktık. Şimdi hayal ettiğimiz noktaya yakınız. İnşallah bu büyük birliğimiz ve beraberliğimiz meyvesini verecek Kahramanmaraşspor’lu vefakar futbolcularımızın ve taraftarlarımızın büyük gayretleri sayesinde büyük hedefimizi gerçekleştireceğiz. Şimdi daha da fazla kenetlenmeliyiz. Bir bütün, tek yumruk, tek kalp olmalıyız. Kahramanmaraşspor’umuzun kupayı kazanması için önünde 3 zorlu maç bulunuyor. İnanmalı ve takımımızı motivasyonumuzu kaybetmeden desteklemeliyiz. Bu yolun sonunda yaşayacağımız mutluluk bizi ilerisi için daha da ateşleyecektir. O sebeple daha büyük ve kalıcı başarılar için bu futbolcularımızı desteklemeliyiz”dedi.

ŞAMPİYONLUK YAKIN

Kahramanmaraşspor’umuz şampiyonluğa yakın ama unutulmamalı ki henüz şampiyon olmadık. O sebeple daha da fazla dikkatli olmamız ve en önemlisi sakinliğimizi, soğukkanlılığımızı korumalıyız. Acele eder  ve bitti dersek baştan kaybederiz. Bu zamanlar en önemli ve en kritik zamanlardır. O sebeple şimdi her zamankinden daha da dikkatli olmalıyız. Takımımız saha da mücadele ederken bizlerde 90 dakika boyunca hiçbir dış etkene ve tahrik unsuruna kendimizi kaptırmamalıyız. Saha içinde ne olursa olsun. Bizi temsil eden 11 cesur yürek her şeyini vererek savaşacaktır. Bizlerde 90 dakika boyunca yaratacağımız ambiyansla takımızı motive etmeli skor ne olursa olsun sonuna kadar sabırla güzel sonucu beklemeliyiz. Sabredenler ve ciddiyeti elden bırakmayanlar her zaman başarılı olur. İnşallah bizlerde başaracağız”diye konuştu.