Site Logo

Çokkeser:"26 yIllIk 1. Lİg hasretİne son vermek İstİyoruz"

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Faturavizyon Kahramanmaraşspor'un Teknik Direktörü Fethi Çokkeser, ''Üzerime düşen görev, bu takımın 26 yıllık 1. Lig hasretine son vermek'' dedi.

Çokkeser, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, Kahramanmaraşspor'un şu anda 1. Lig'in kapısında olduğunu belirtti. 

Çok iyi bir kadroya sahip olduklarını ve herkesin üzerine düşen sorumluğu en iyi şekilde yerine getirdiğini aktaran Çokkeser, şunları kaydetti: 
''Kahramanmaraşlı bir teknik direktörüm. Üzerime düşen görev bu takımın 26 yıllık 1. Lig hasretine son vermek. Bunu yapabilmemiz için de bize destek olunması gerekir. Kahramanmaraş halkı bizim yanımızda olsun ve takıma sahip çıksın.'' 

Takımının iç saha istatistiğinin kendisinin memnun ettiğini vurgulayan Çokkeser, ''istekli'', ''arzulu'' ve ''kaybetmeyi hazmetmeyen'' bir takım olduklarını dile getirdi. 

Maçlara rakiplerini iyi analiz ederek hazırlandıklarını hatırlatan Çokkeser, deplasmanda karşılaşacakları Bozhüyükspor karşısına da aynı yöntemle çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: Ajansspor