Site Logo

K.MaraŞspor'a Alpedo dopİngİ...

ALPEDO Dondurma, Kahramanmaraşspor ile olan göğüs reklamı anlaşmasını 1 yıl daha uzattı.

Geçtiğimiz sezon Kahramanmaraşspor’un en büyük destekçiklerinden birisi olan Kahramanmaraşlı ünlü Dondurma markası ALPEDO yeni sezonda da Kahramanmaraşspor’un en büyük destekçisi oldu. Geçtiğimiz 2011-2012 sezonunda Kahramanmaraşspor formasına göğüs reklamı veren iş adamı Sami Kervancıoğlu, yeni sezonda da Kahramanmaraşspor’u hem maddi hem de manevi olarak destekleyeceklerini ifade etti. Kahramanmaraşspor Sportif Direktörü İlter Kasap, Teknik Direktör Fethi Çokkeser, Kaptan Şadi Çolak, Kaleci Ersel Çetinkaya, Kulüp Müdürü Numan Polat, Tesis Müdürü İbrahim Saraç Kahramanmaraşspor’u temsilen imza törenine katılan isimler oldu. ALPEDO adına ise ALPEDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ile ALPEDO Genel Müdürü İsmail Zincir katıldılar.

Kahramanmaraşspor Sportif Direktörü İlter Kasap yaptığı konuşmasındaBurada bulunmamızın Ana temeli Alpedo ile olan reklam sponsorluğumuz. Şunu belirtmek istiyorum ki geçen yıldan bu yana, Kahramanmaraşspor kulübünde görev yaptığımızdan bu yana Sami beyin, Kervan Pastanelerinin, Alpedo Dondurmalarının Kulübümüze karşı olan sempatisi yakınlığı teveccühleri hakikaten inanılmaz boyutlarda. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı sürekli maddi manevi her zaman yanımızda oldu. Her zaman desteklerini yanımızda hissettik bizde öncelikli olarak kendilerine bundan dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum. Türkiye’de büyük bir marka olan Alpedo’nun Kahramanmaraşspor’un forma reklamı, forma sponsoru olması bizim açımızdan hakikaten bu şehirde futbolla alakalı insanlar olarak bizleri son derece mutlu etmiştir. Futbol biliyorsunuz bugün günümüzde reklam boyutu en büyük sektörlerden bir tanesi. Hatta öyle büyük kulüpler var ki formasını alma gereksinimini duymuyorlar. Ama milyonları peşinden koşturan futbol işte bu tür ilişkilerle beraber çok daha iyi yerlere geliyor. Bizde Kahramanmaraş’ta bize bu anlamda çok büyük destek veren sayın Sami Kervancıoğlu olsun, kendisinin sahibi olduğu şirket olsun onları biz yanımızda her zaman güç olarak hissediyoruz. Hani taraftarımıza 12. Adamımız diyoruz ya bizim için kendileri 12. Adam,13. Adam. sürekli bizlerle beraberler bizde onların formamızın önünde alpedo reklamını taşımaktan inanın gerçekten çok büyük gurur duyuyoruz. Aramızda öyle ilişkiler oldu ki 1.5 yıllık süreç içerisinde abi kardeş gibi, etle tırnak gibi olduk. Biz bu şehirde futbola karşı alakayı, sempatiyi değiştirdiğimizi düşünüyorum”dedi.

Sponsorluk anlaşması sırasında konuşan ALPEDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Sami Kervancıoğlu; “ir Kahramanmaraşlı olarak bir kervan pastanesi, bir alpedo olarak elbette Kahramanmaraş olarak yurt içinde yurt dışında Kahramanmaraş’ı temsil ediyorduk. Kahramanmaraşspor olarak değil de Kahramanmaraş olarak bu işe bakıyorum. Hocam işte Kahramanmaraşspor A.Ş. olarak bize geldiler. Ben konuyu Kahramamaraşspor olarak değil Kahramanmaraş olarak düşündüm. Biz de dedik ki hocam ne demek Kahramanmaraşlı olarak, İş adamı olarak biz sizin her zaman arkanızda olacağız. Her türlü desteği vereceğiz. Yani bundan sonra Kahramanmaraş’la Kervan’ın bir kuruluş olsun. Yani beraber bu bayrağı 2. Senedir Kahramanmaraş A.Ş. ile beraber taşıyacağız. Kahramanmaraşspor’umuzu da inşallah çok güzel noktalara getireceğiz. Bunu da Kahramanmaraşlımızı da duysun istiyorum. Elimizden geleni her zaman yapacağız diye söz verdik. Bu şekilde de bu sene de devam edeceğiz. Futbolcu arkadaşlarımızda pırlanta gibiler. Kahramanmaraş’ı daha yükseğe getirmek için daha üstlere çıkması için çok büyük başarı sarf ediyorlar. İlter Hocam da aynı şekilde o başarının bir parçası. Fethi Hocamda bu sene aramıza katılmış. Hocamda gerçekten tebrik ediyorum eski başarıları var hocamın. Kulüp Başkanımıza ayriyeten Teşekkür ediyorum.  Burada bir aile ortamı oldu. Burada Basın Mensubu arkadaşlarda bunu ön plana çıkartmalarınızı istiyorum. Çünkü hepimiz Kahramanmaraşlıyız. Bu bayrağı anlımızın akıyla Türkiye’nin her tarafına taşıyacağız İnşallah. Bizlerde Alpedo Kervan olarak elimizden gelen maddi manevi her türlü desteği vereceğiz. Allah’ım Hayırlı Uğrulu olsun Kahramanmaraş’ımıza”dedi.

Haber: İlker YİYEN