Site Logo

Kolat'tan Trabzonspor ve KeŞanspor'a baŞsaĞlIgI mesajI

Kahramanmaraşspor A.Ş. Kulüp Başkanı Ferudun Kolat, Kocaeli ve Antalya'da yaşanan kazaları büyük bir üzüntüyle öğrendiği belirtilerek, Trabzonspor ve Keşan Belediyespor'a başsağlığı mesajı gönderdi. Kolat yaptığı açıklamada şunları kaydetti..

"İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını izlemek için İstanbul'a giderken İzmit'te geçirdikleri kaza sonucu yaşamını yitiren Trabzonspor taraftarlarından Murat Akçelik, kardeşi Tuğba Akçelik, Mehmet Erdoğan ve Zeynep Mehmetoğlu'nun Hakk'ın rahmetine kavuştuklarını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Trabzonspor Kulübü'ne ve Trabzonspor taraftarlarına başsağlığı dilerken merhum Akçelik, Erdoğan ve Mehmetoğlu ailelerine Allah'tan sabr-ı cemil niyaz ederim."

Türk futbolunun bu matem gününde bir başka acı haber ise Antalya'dan geldi. Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele eden Keşan Belediyespor kafilesini taşıyan otobüsün Antalya'da kaza geçirmesi sonucu da 2 kişinin öldüğü, 23 kişinin de yaralandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Keşan Belediyespor'a  ve kazada yaşamını yitirenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. Kazadan yaralı olarak kurtulan 23 sporcu ve yöneticiye de Allah'tan acil şifalar niyaz ediyorum. Türk futbolunun, spor camiasının ve milletimizin bir daha böyle acılar yaşamamasını temenni ediyorum. Hepimizin başı sağ olsun."


Ferudun KOLAT
Kahramanmaraşspor A.Ş.
Kulüp Başkanı