Site Logo

Genel Kaptan İstİfa ettİ!

TFF 3. Lig Yükselme Grubu takımlarından Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptanı Suat Değirmencioğlu görevinden istifa etti.

Sezon başından bu yana, kırmızı-beyazlı kulübün yönetiminde bulunan Değirmencioğlu yaptığı açıklama ile istifasını kamuoyuna duyurdu. Değirmencioğlu açıklamasında istifasına, bazı futbolcuların yönetim kuruluna ve kulüp başkanına karşı lakayt ve şımarık tavırlar yapmalarının neden olduğunu söyledi.

Yönetim kurulu dışındaki bazı kişilerin de takım üzerinde hegemonyası bulunduğunu öne süren Değirmencioğlu, "2008-2009 sezonu başından beri yürütmekte olduğum Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptanlık görevimden gördüğüm lüzum üzerine kendi isteğimle istifa etmiş bulunmaktayım. Bu tarih itibari ile şu aşamada Yönetim Kurulu Üyeliğim Kulüp Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna zarar vermemek maksadıyla devam etmekte olup, aktif görevimin tamamını bırakmış bulunmaktayım. Bu kararı almamda, kulübümüz ve yönetim kurulumuz dışındaki bir takım kişilerin hegemonyasının bulunması, kulübümüz içerisinde de bazı futbolcuların yönetim kuruluna ve kulüp başkanımıza karşı şımarık, lakayt ve saygısızca davranmalarını içime sindirememem etkili olmuştur" dedi.

Bu arada Genel Kaptanlık ve Futbol Şube Sorumluluğuna Yönetim Kurulu Üyesi Ökkeş Akkeçeci'nin getirildiği öğrenildi..