Site Logo

Galİbİyet DIŞInda Bİr Seçenek DüŞünmüyoruz

Kahramanmaraşspor, teknik direktörü Faik Demir, hafta sonunda Batman Belediyespor ile oynayacakları karşılaşmayı kazanarak, play-off'a kalmayı garantilemek istediklerini söyledi.

 Demir, oynadıkları son lig maçında Batman Petrolspor'u sahasında 1-0 yenmeyi başardıklarını, Batman Belediyespor'u da yenip ligin bitimine bir hafta kala mutlu sona ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.

Oynadıkları 16 karşılaşmadan 31 puan çıkardıklarını ve sıralamada lider Hatayspor'un 1 puan gerisinde ikinci olduklarını belirten Demir, şöyle konuştu:


''Hatayspor ve bizimle birlikte Batman Belediyespor da play-off mücadelesi veriyor. Batman Belediyespor'un da bizim gibi 31 puanı var. Hafta sonunda Batman Belediyespor ile sahamızda oynayacağız. Bu maçı kazanırsak Batman Belediyespor'u 3 puan geçeceğiz. İkili averajımız daha iyi olduğu için de play-off'u garantileyeceğiz. Bu çok önemli ve zor geçeceğini bildiğimiz maçı mutlaka kazanmaya çalışacağız. Maçın hazırlıklarını sürdürüyoruz ve galibiyet dışında bir seçenek düşünmüyoruz.''

Demir, Batman Belediyespor ile oynayacakları karşılaşma öncesinde sakatlığı süren Özkan dışında eksik futbolcularının olmadığını bildirdi.