Site Logo

Teknİk Dİrektör Erdal Alparslan:

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Yükselme Grubu'nda mücadele eden Kahramanmaraşspor, Alanyaspor deplasmanında alınan farklı galibiyetin sevincini yaşıyor.

Teknik Direktör Erdal Alparslan, play-off'a iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, rakibi iyi analiz ederek galip geldiklerini ifade etti. Sezon başlarında enteresan sonuçların çıkabileceğini hatırlatan Alparslan, deplasmanda farklı galip gelmelerinin Alanyaspor'un vasat bir takım olduğunu göstermeyeceğini söyledi. Alparslan, maç öncesinde iyi çalıştıklarını hatırlatarak, "Maçta da futbolcu arkadaşlarım sahaya iyi şeyler yansıttı. Golü erken bulduk. Neticede 6-2 gibi bir sonuçla döndük. Çok mutluyuz. Bütün arkadaşlarımı kutluyorum" diye konştu.

Kahramanmaraşspor'un gelecek için umut verdiğini kaydeden Alparslan, yükselme grubunda yer alan 10 takım arasında en mütevazı kadronun kendilerinde bulunduğunu ifade etti. Hafta sonu kendi sahalarında İnegölspor ile karşılacaklarını hatırlatan Alparslan, "Paşa ve Onur kart cezalısı. Bünyamin ve Hakan Arslan sakat. Bunun yanında Veli ve Serdar da hasta. Buna rağmen mazeret beyan etmeden galip gelmek için mücadele edeceğiz" şeklinde konuştu.

Yükselme grubunda her maçın final maçı havasında geçeceğini dile getiren Alparslan, "Herkes tarafından takip edileceğini düşünüyorum. Çok renkli geçecek. İyi olan da A Kategorisi'ne çıkacak" dedi.

Kahramanmaraş Akdeniz Gazetesi